شرکت تبلیغات و بازاریابی

پروژه ها
هلدینگ پتروآیریک کارآفرینان پارسیان

هلدینگ پترو آیریک کارآفرینان پارسیان، بزرگترین سرمایه گذار و سازنده تجهیزات  سوخت در غرب آسیا می باشد. این هلدینگ به عنوان بهترین تامین کننده خدمات تخصصی ایمن و با کیفیت در کشورمان ایران و همینطور فراتر از مرزهای ایران است.

سال انجام پروژه: 1400

فروشگاه نقره فرقدانی

تولیدی نقره فرقدانی از بزرگترین تولید کنندگان ظروف بسیار زیبای نقره با بالاترین ظرافت و نمایش اصالت ظروف در کشور با قدمتی بالا در این حوزه در حال فعالیت می باشد.

سال انجام پروژه : 1401

شرکت کنجید صنعت سپاهان

شرکت کنجید صنعت سپاهان اصفهان از قدیمی ترین تولید کنندگان داخلی زنجیرهای صنعتی در ایران به شمار می رود. عمده تولید و فعالیت کنجید صنعت، زنجیر انتقال مواد، کانوایر، نوار انتقال و شاخکداری می باشد.

سال انجام پروژه : 1400

شرکت انرژی های سبز آویسا

شرکت فناوران انرژی های سبز آویسا(آویسا سولار) در حوزه انرژی های تجدید پذیر فعالیت نموده و در حال حاضر بزرگترین تولید کننده انواع آبگرمکن های خورشیدی و آب شیرین کن در ایران و خاورمیانه می باشد.

سال انجام پروژه : 1400

شرکت کهاب گستران آیریک

شرکت دانش بنیان کهاب گستران آیریک، تولید کننده دستگاه های بازیافت بخار بنزین در سه سطح stage 1 to 3 و زیر مجموعه هلدینگ پترو آیریک کارآفرینان پارسیان می باشد.

سال انجام پروژه : 1400

شرکت پروفیل درب و پنجره سی فور

سی فور یکی از برندهای محبوب و نام آشنای هلدینگ فناور پلاستیک سپاهان می باشد که به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر پروفیل در کشور شناخته شده است.

سال انجام پروژه : 1401

شرکت مهندسی نفت ابزار

شرکت مهندسی نفت ابزار، بزرگترین تولید کننده انواع دیسپنسرهای سوخت و تجهیزات جایگاه های توزیع سوخت (پمپ بنزین) در ایران می باشد که بیشترین سهم بازار تلمبه و دیسپنسرهای سوخت کشور را دارا بوده و زیر مجموعه هلدینگ پترو آیریک کارآفرینان پارسیان می باشد.

سال انجام پروژه : 1401

شرکت مهندسی داده پرداز انرژی نقش جهان

شرکت مهندسی داده پرداز انرژی نقش جهان به عنوان بزرگ ترین ارائه دهنده سیستم های اتوماسیون جایگاه های عرضه سوخت و مخازن فرآورده در ایران می باشد.

سال انجام پروژه : 1401

شرکت مهندسی آریا صنعت صدر

شرکت مهندسی بازرگانی آریا صنعت صدر ارائه کننده خدمات تولیدی، فنی مهندسی و بازرگانی به شرکت های مختلف در سراسر کشور بوده و در زمینه ساخت محصولات فولادی و قطعات صنعتی، تامین مواد اولیه صنعتی و شیمیایی و تولید آنتراسیت نیز فعالیت دارد.

سال انجام پروژه : 1401

شرکت مهدسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار

شرکت مهندسی دانش بنیان فناوران نفت ابزار بزرگترین تولید کننده انواع جایگاه های توزیع سوخت، خودروهای سوخت رسان، پمپ بنزین پیش ساخته(سریع النصب)، جایگاه های کوچک شهری، جایگاه سوخت سیار کانتینری و مخازن ذخیره سازی در غرب آسیا

سال انجام پروژه : 1401

شرکت توزیع سوخت سیار ORDS

شرکت ORDS یک شرکت صنعتی در زمینه سوخت که دارای خدماتی مانند خودروی سوخت رسان سیار و خدمات سوخت گیری خودرو، شارژ برقی و دیگر خدمات فنی خودرو درب منزل کاربران در کانادا می باشد.

سال انجام پروژه : 1401

فروشگاه فرش اسپیطالی

فروشگاه فرش اسپیطالی تامین کننده و فروشنده فرش های اصیل دستباف ایرانی در نقشه فرش های مختلف و بسیار زیبا در داخل و خارج از کشورمان ایران می باشد.

سال انجام پروژه : 1401