داستان ارتباطات خلاق آیریک (آیریک پلاس) :

اولین شرکت برندسازی و بازاریابی تخصصی در حوزه صنعت

داستان اینگونه شروع شد:   مدیرعامل این شرکت سال ها در حوزه مدیریت تبلیغات  در شرکت های بزرگ صنعتی مشغول به فعالیت بود و با توجه به شناخت بـازار و کـارآفرینان این حوزه تصمیم گرفت شرکتـی مستقل و برخلاف شـرکت های تبلیغـاتی موجود کـاملا رسمـی با مجـوز سـازمان ثبت شرکت ها ایجـاد کند و با تمـرکز خود بر روی شـرکت های صنعتـی سعی در مرتـفع کردن نیاز کـار آفرینـان این حوزه در ایجـاد ساختـار بـرند بر پــایه ساخت سند راهبردی برند، تحقیق بازار رقبا، استراتژي حضور در کانال های ارتباطی، مدیریت و تولید محتوای شبکه های اجتماعی، طراحـی کمپین های تبلیغاتـی و بازاریــابی، طراحـی سایت و استراتـژی سئو، انواع محتواهـای ویدیویـی و گرافیکـی با وجود بیش از ۲۰ نیـروی متخصص و خلاق را پیاده سازی کند .

چــرا مــا

متخصص برندسازی و بازاریابی در صنعت هستیم ... ؟

برندسازی

طراحی برندبوک، استراتژی کانال های ارتباطی و کمپین های تبلیغاتی

بازاریابی

طراحی سایت و سئو، شبکه های اجتماعی و تولید محتوا

تبلیغات

Google Ads، تبلیغات کلیکی و بازدیدی، رپورتاژ آگهی و ...

ما می‌توانیم به مشتریانمان کمک کنیم تا برندهای موفق و پایداری داشته باشند و بازاریـابی موثر و کــارآمدی انجام دهند، ما می‌خواهیــم با مشتریــان خود رابطــه‌ای بلندمدت، متقـابل و مشترک‌ المنـافع داشته باشیم  و در رشد و توسعه کسب و کــار آن‌ها سهیم باشیم.

سخن مدیرعامل

اهداف و رویکرد ها :

اگر به دنبال راهکارهای خلاقانه و مؤثر در زمینه بازاریابی و برند سازی هستید، با تیم ارتباطات خلاق آیریک تماس بگیرید. ما آماده‌ایم تا به شما کمک کنیم تا به اهداف تجاری خود دست یابید و برند قدرتمندی بسازید.

خدمات ما

کلیه خدمات برندسازی و بازاریابی شامل :

مشتریان ما

حاصل اعتماد شما

جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید