آژانس تبلیغات و بازاریابی

تولید محتوا

در دنیای دیجیتالی امروز، اعتمادسازی کار دشواری است و با استفاده از تولید محتوا میتوانیم اعتمادی بین کاربر با صاحب کسب و کار را فراهم کنیم و همچنین تولید محتوای مناسب باعث ایجاد حس صمیمیت در مشتری میشود. با تولید محتوای جذاب، مشتری را مجذوب برند خود میکنید و مخاطب این حس لذت بردن را با دیگران به اشتراک میگذارد که این امر باعث پربازدید شدن فضای مجازی و سایت شما میشود.

رابطه ی تولید محتوا و کسب و کار شما

تولید محتوا همان اطلاعاتی است که کسب و کار شما میخواهد به مشتری انتقال دهد تا مخاطب را درگیر صفحه خود کند و همچنین دنبال کننده مطالب، تصاویر و ویدیو های منتشر شده از سمت برند شما باشد. با پر بازدید شدن سایت و فضای مجازی خود از طریق تولید محتوای سرگرم کننده میتوانید ارزش قابل توجهی به کسب و کارتان هدیه دهید. تیم تولید محتوای شرکت ما در رسیدن به این ارزش ها  شما را همراهی میکند.

مراحل اجرای تولید محتوا

تحقیق

تحقیق کلمات کلیدی، محتوا، مخاطبان

طراحی ایده

طوفان فکری و ارائه ایده های محتوایی

برنامه ریزی

انواع محتوا، انتخاب پلتفرم برای انتشار محتوا

تولید و انتشار

نوشتن و تولید محتوای اصلی

چه برندهایی به ما اعتماد کرده اند

تولید محتوای مستمر همراه با برنامه ریزی دقیق برای انتشار در فضای مجازی و سایت، مخاطب را وادار به پیگیری از برند شما میکند تا شناسایی لازم را بدست آورند و اعتماد کنند. تولید محتوای هدفمند، شما را به محتوای ایده آل و موضوعات مهم محتوایی نزدیک و موفقیت در برند شما را تضمین میکند. اگر ایده ای دارید با ما به اشتراک بگذارید تا هرچه سریعتر حقیقت یابد و به اهدافتان برسید.