طراحی برند بوک

برندبوک یا کتابچه برند، یک مستند است که هویت و استانداردهای یک برند را مشخص می‌کند. برندبوک شامل مواردی مانند ماموریت، ارزش‌ها، شخصیت، لوگو، رنگ‌ها، فونت‌ها، تصاویر، صدا، شعار و ماموریت برند است. برندبوک برای حفظ یکنواختی و ثبات برند در تمامی نقاط تماس با مخاطبان ضروری است. برندبوک به کسب و کار کمک می‌کند تا هویت خود را به طور موثر و مشخص به نمایش بگذارد¹².

الزام داشتن برندبوک برای هر کسب و کار به دلایل زیر است:
– برندبوک یک راهنمای کامل برای کارکنان، همکاران و شرکای تجاری است که نشان می‌دهد که چگونه باید با برند رفتار کرد و آن را نمایش داد.- برندبوک یک ابزار ارزیابی و کنترل کیفیت برای بررسی عملکرد و اثربخشی برند است که می‌تواند نقاط قوت و ضعف برند را شناسایی کند.- برندبوک یک منبع الهام‌بخش برای خلق محتوا و تبلیغات خلاقانه و جذاب برای برند است که می‌تواند بازخورد و واکنش مخاطبان را بهبود بخشد.

چه برندهایی به ما اعتماد کرده اند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.