آژانس تبلیغات و بازاریابی

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک یکی از اصلی ترین بسترهای ارتباط موثر چشمی و حسی با مخاطبان است و با آن می توان ارتباط خوبی بین طرح محصول و … با مخاطبان برقرار کرد. اثر طراحی گرافیک، مخاطبان شما را به مشتریانی وفادار تبدیل خواهد نمود چراکه هر اندازه آن طراحی نوین، زیبا و قوی باشد و محتوای غنی در آن وجود داشته باشد در معرفی شرکت به عنوان برندی قابل اعتماد و حرفه ای بسیار موثر است.

طراحی گرافیک برای کسب و کار شما

طراحی گرافیک از جنبه های مختلف برای کسب و کارهای ما بسیار مهم و ارزشمند است. بطوریکه روزانه با انواع طرح های گرافیکی مانند لوگوها، پوسترها، بنرها و … روبرو هستیم. طراحی های گرافیکی نقش بسیار مهمی در محیط کسب و کار رقابتی مدرن ایفا می کنند. کسب و کارها برای تولید ابزارهای بازاریابی خود و تاثیرگذاران کردن برند خود به طراحان گرافیک وابسته نیازمند هستند که این ابزارها همان لوگوها، کاتالوگ ها، بروشورها و… هستند.

می توان گفت که طراحی گرافیک بخش جدا نشدنی بازارهای فیزیکی و مجازی هستند.

مراحل اجرای پروژه های طراحی گرافیک

مشاوره و اجرا

بارش فکری و اتود اولیه

طراحی کلی طرح

طراحی کلی و خلاق اولیه طرح

طراحی فریم های چندگانه

طراحی دور دوم فریم ها

اصلاحات

اصلاحات اولیه طرح

چه برندهایی به ما اعتماد کرده اند

طراحی گرافیک هوشمندانه و زیبا می تواند باعث افزایش فروش و کسب و کار شما گردد. مخاطبان شما جذب هوشمندی و طراحی زیبای طرح های شما می شوند و پیام یک طرح با کیفیت را بخوبی دریافت می نمایند که این پیام نشان دهنده خدمات و محصولات با کیفیت شرکت و کسب و کار شما می باشد. ما در کنارتان هستیم تا شما کسب و کارتان را با قدرت به نمایش بگذارید.